Movies
Ratings
964
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Scarlet LetterRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 2.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 5.0- SawRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5- The WickedRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5