Movies
Ratings
178- Highway StarRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
My WayRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5