Movies
Ratings
94
The MistRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0