Movies
Ratings
1333
FrankensteinRated ★ 4.0- HallanRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Moonlight ExpressRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 2.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
BorderRated ★ 3.5