Titles you rated
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The Perfect StormRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0