Movies
Ratings
560
ThesisRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 2.0
The TranslatorsRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 2.5
Born to Be BlueRated ★ 5.0
The BarRated ★ 3.5
No EscapeRated ★ 2.5
FoxcatcherRated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.5
A Quiet DreamRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0