Movies
Ratings
598
Intimate StrangersRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5