Movies
Ratings
541
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Wonder WheelRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5