Movies
Ratings
876
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 2.0
Feels Good ManRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Swan SongRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0