Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Fill in the BlankRated ★ 5.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0