Titles you rated
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0