Movies
Ratings
526
The Florida ProjectRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
A Perfect DayRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0