Movies
Ratings
60
Life of PiRated ★ 5.0
PowderRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
King of ComedyRated ★ 4.0
3-IronRated ★ 5.0
An Unfinished LifeRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 4.0- ThirstyRated ★ 4.0
The Thin Red LineRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
My Best FriendRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 5.0
Gravity's ClownsRated ★ 5.0