Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5