Series
Ratings
49- 데스노트Rated ★ 2.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
ResetRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 4.5
On Becoming a God in Central FloridaRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 2.5
The ActRated ★ 3.5
The Trials of Gabriel FernandezRated ★ 4.5
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5