Titles you rated
In TimeRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.5