Titles you rated
- JailbaitRated ★ 5.0
Dinosaur IslandRated ★ 4.0
Kingdom of Gladiators: The TournamentRated ★ 4.0
Legend of CarpatiansRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
The VanishedRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.0- BlackRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0