Movies
Ratings
132
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Apollo 13Rated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5