Movies
Ratings
681
The ProposalRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
SplitRated ★ 2.0
LoganRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 1.5