Series
Ratings
89
L et M The Reason I Love You, Other StoriesRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
NCIS: New OrleansRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
Heart to HeartRated ★ 2.0
iCarlyRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 1.5
ERRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0