Titles you rated
- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- OuroborosRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
HERORated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0