Series
Ratings
38
Oh My GhostRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0- MistressesRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.5
MistressesRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0