Movies
Ratings
471
ParasiteRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0