Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Pretend It's a CityRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
MessiahRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0