Movies
Ratings
757
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
WildRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Young and Prodigious T.S. SpivetRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
TronRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 2.5