Titles you rated
Life of PiRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 0.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 0.5
Apollo 18Rated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The CounterfeitersRated ★ 4.5
DownfallRated ★ 4.5
My WayRated ★ 1.5