Movies
Ratings
356
AladdinRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 1.5
The SwindlersRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
OseamRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0