Movies
Ratings
100
JumanjiRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Sense of an EndingRated ★ 3.5
Minimalism: A Documentary About the Important ThingsRated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Bubble Fiction: Boom or BustRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 4.5