Movies
Ratings
1013
Decision to LeaveRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 1.5
When Evil LurksRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0