Movies
Ratings
35
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Julia's EyesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0