Titles you rated
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 1.5
TenetRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.5
Modern TimesRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.5- SawRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0