Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 1.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0