Titles you rated
Ocean WavesRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
BestsellerRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 1.0
Mile 22Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Initiation LoveRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
Modern BoyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 2.5