Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
The Wrath of BeckyRated ★ 2.5
Am I Ok?Rated ★ 3.5
The SummerRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 1.5- PilotRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
My♡PuppyRated ★ 1.0- 임영웅 | 아임 히어로 더 스타디움Rated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
NyadRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.5