Series
Ratings
190
The PittRated ★ 3.5
To the MoonRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 3.0
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 3.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 2.5- Wedding GiftRated ★ 5.0
- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
- Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.5
MovingRated ★ 2.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0