Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 2.5