Series
Ratings
46- InuYashaRated ★ 5.0
- 양띵TV의 우리는 마법사Rated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0