Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0