Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5