Titles you rated
ManifestRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.5
Manifest Season 2Rated ★ 4.5
ManifestRated ★ 5.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 3.5
The Royal TutorRated ★ 2.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 4.5- Kirarin RevolutionRated ★ 4.5
- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5