Titles you rated
Long VacationRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 1.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5