Movies
Ratings
707
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0