Titles you rated
Inside meRated ★ 2.5
CarrieRated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
We're the MillersRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 2.0
The Kid with a BikeRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Innocent ThingRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
ChawRated ★ 1.0
After EarthRated ★ 1.0