Movies
Ratings
103
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
GravityRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 0.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 1.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 0.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
There's Something About MaryRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 1.0
American SniperRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 1.0
BraveheartRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0