Series
Ratings
101
Crime Scene ZeroRated ★ 2.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.0
Dragon TalesRated ★ 4.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Codename: Kids Next DoorRated ★ 4.0- Ben 10Rated ★ 3.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0- Parks and RecreationRated ★ 3.0