Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 1.0
Moana 2Rated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
SolaceRated ★ 4.0