Titles you rated
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Bird Box BarcelonaRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
RangoRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
The Platform 2Rated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5