Titles you rated
The PenguinRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 2.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0