Titles you rated
SORI: Voice from the HeartRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 4.5
pace makerRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0- Survival FamilyRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5