Series
Ratings
37
My MisterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
NarcosRated ★ 4.0